TrainingBannerPentest

stacks_image_84_1-300x231

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از کامپیوتر و اینترنت و همچنین افزایش مبادلات بر بستر نا امن اینترنت لزوم توجه به مسائل امنیتی بیش از پیش احساس میشود. ایجاد امنیت در شبکه های داخلی و درون سازمانی و همچنین ایجاد بستری امن برای کاربران نیازمند استفاده از دانش و تبحر کارشناسان خاص این حوزه است. فراهم نبودن بستری امن برای تبادل اطلاعات و رعایت نکردن موارد امنیتی ، زمینه ورود افراد سودجو را به شبکه ها ، سرور ها و سایت ها فراهم می کند و این نفوذ باعث وارد کردن خساراتی جبران ناپذیر به سازمان ها و شرکت ها می شود.

 

تست نفوذ پذیری فرآیند ارزیابی امنیتی شبکه ها ، سرور ها ، سایت ها و برنامه های کاربردی است که توسط افراد متخصص این حوزه صورت می پذیرد. تست نفوذ پذیری یک حمله شبیه سازی شده است تا تمام سیستم ها و سرویس های موجود در شبکه و سرور را از لحاظ امنیتی و نفوذ پذیری بررسی نماید. تست نفوذ پذیری به یک سازمان کمک می کند تا تمامی مشکلات امنیتی خود را پیدا کرده و در زمانی کوتاه نسبت به رفع نواقص امنیتی خود اقدام نماید. تست نفوذ پذیری به دو روش Black Box و White Box صورت می پذیرید. در روش Black Box از دید یک هکر که در خارج از شبکه قرار دارد و هیچ گونه اصلاعاتی در مورد پیکر بندی شبکه و سرور در اختیار ندارد به شبکه و سرور حمله می کنیم. در روش White Box از دید یک هکر داخلی که اطلاعاتی در مورد پیکربندی و ساختار شبکه و سرور در اختیار دارد به شبکه و سرور حمله می کنیم و سعی بر افزایش دسترسی می کنیم. تست نفوذ پذیری معمولا به صورت دوره ای انجام می شود تا مشکلات امنیتی جدید برطرف گردند.

ما با استفاده از مراحل زیر نواقص و مشکلاتی امنیتی سرور سایت و شبکه شما را کشف و اعلام می داریم:

۱٫ تعیین محدوده عملیاتی
۲٫ کسب اطلاعات
۳٫ تحلیل و برنامه ریزی
۴٫ شناسایی سرویس ها – آسیب پذیری ها
۵٫ انجام انواع حملات
۶٫ افزایش دسترسی
۷٫ نفوذ به منابع حساس سیستم
۸٫ مستند سازی تمامی اقدامات انجام گرفته

 

 

با انجام مراحل بالا و در نهایت ارائه مستندات و شرح کلی آزمون تست نفوذ به سازمان مورد نظر ، این سازمان قادر خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان نسبت به رفع نواقص و مشکلات امنیتی خود اقدام نماید و امنیت خود را به حد نصاب برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از چگونگی عقد قرارداد و هزینه با شماره تلفن ۰۹۳۵۶۴۲۰۴۵۸ و یا با ایمیل : md.ramezanpoor@gmail.com تماس حاصل فرمایید.

 

 


Write a Comment